Barida Group

Hakkımızda

Barida Makina, alanında rakipsiz yeteneklere ve %100 yerli sermayeye sahip bir firmadır. Bizi eşsiz kılan özelliklerimiz, size kusursuz hizmet sunmamızda en önemli yeri tutmaktadır.

2007 yılında Türkiye’de, mekanik ve elektronik mühendisliği alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından kurulan Barida, dünyanın dört bir yanındaki firmaların otomasyon ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Barida aklınızdaki ürünü hayata geçirmek için ihtiyacınız olacak her türlü aracı ve makineyi temin edebilir. Ayrıca hizmetlerimizin kullanımı sırasında şirketinizin ve projenizin büyümesi için satış sonrası mühendislik servisi, proje yönetimi, sistem tasarımı ve danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

2015, 2016 ve 2017 yıllarında, kendimizi Türkiye çapında 2015’te dördüncü, sonraki yıllarda üçüncü sıraya yerleştirmeyi başararak İnovalig Ödülünü almış bulunmaktayız. Biz otomasyon alanında limitleri zorlayarak imkansızı mümkün kılmayı vaat ediyoruz.

Firmamız, 2009’dan itibaren ISO 9001:2015 standartlarının tüm gereklerini yerine getirmektedir.

Kalite Politikamız

Barida Makina Sanayi Ltd. Şti., genel olarak otomotiv sektörü olmak üzere çeşitli endüstrilerde aparat ve özel amaçlı makine tasarımı ve üretiminde faaliyet göstermektedir. Temel prensiplerinden biri müşteri memnuniyetine odaklanmak ve bu doğrultuda iş yapmaktır. Şirket, müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm kaynaklarını etkili bir şekilde kullanmaya özen göstermektedir.

Barida Makina, çalışanlarını bir aile olarak kabul eder ve onların motivasyonunu en üst seviyede tutmayı amaçlar. Bu bağlamda, her bir çalışana kendini ifade etme imkânı tanır. Ayrıca, şirket sürekli iyileştirmeyi temel bir politika olarak benimser ve kalite yönetim sisteminin gereksinimlerini karşılamak için gerekli yapılanmanın sağlanmasını temin eder. Kalite politikası, sektörde Barida Makina ismini öne çıkarmayı, lider bir firma olmayı ve ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefler.

Şirketin kalite politikası, kalite yönetim sistemine uygunluğu vurgular. Bu bağlamda, uluslararası ve ulusal mevzuatlardaki ilgili standartları ve uygunluk yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt eder. Kaliteden ödün vermemek ve sürekli iyileştirmeyi sürdürmek, Barida Makina'nın sektördeki konumunu güçlendirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için önemli bir stratejik odak noktasıdır.

Yürüttüğü Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarının çıktısı olan özel makinalar ve ortaya koyduğu otomasyon çözümleri ile endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmaların ilk sırada tercih ettiği, dünyadaki teknolojik gelişimi hızlı takip edebilen, uygulayabilen ve teknolojiye katkı sağlayabilen yetkin ve uzman kadrosuyla sektördeki sayısız firmaya örnek olacak şekilde prensipli ve örgütlü, aynı zamanda esnek ve çevik bir yapıya sahip, rekabetçi koşullarda katma değerli ürünlerle sergilediği sürdürülebilir büyüme, ulaştığı ihracat potansiyeli ve üretkenliğiyle ülke ekonomisine katkı sağlayan bir şirket olmak.

Başta otomotiv sanayii olmak üzere endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına yönelik otomasyon sistemleri içeren makina ve ekipmanlar, seri üretim montaj hatları ve çeşitli kontrol ekipmanları tasarlayıp üreterek bunlarla ilgili her türlü mühendislik, danışmanlık, anahtar teslim proje ve sistem tasarım hizmetlerini tek bir kaynaktan sunabilen, katma değeri yüksek ürünlerle sektördeki lider konumunu kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı sürdüren ve sonuç odaklı çalışan, insana ve çevreye duyarlı bir şirkettir.

DEĞİŞİME LİDERLİK EDİYORUZ, SİZİNLE BİRLİKTE BÜYÜYORUZ!

Başarılarımız

BİR ADIM ÖNDE OLMANIN SIRRI: YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLERİMİZ!

Patent Başvurularımız

Scroll to Top